Otroci potrebujejo odrasle ljudi, ki tudi v najbolj norih situacijah ostanejo razumni in jih znajo pripraviti na življenje v nečloveških razmerah.
Kaj je za vaše otroke zares pomembno?
Prihaja novo obdobje na katerega se bomo morali prilagoditi.
Obdobje, ki prinaša ogromno konfliktnosti s strani socialnega okolja. Debate o tem kaj prav in kaj je narobe znajo biti strupene in žaljive.
Ali kdo opazi, kako postajamo ljudje, ki povsod vidimo kako nekaj ni prav. Kako postajamo zombiji, ki napadajo drug drugega.
To pomeni samo eno stvar.
Da nas je strah!
Strah nas je, ker ne vemo kaj nas čaka, koliko časa bo to trajalo, kako bomo preživeli.
Jeza se počasi in konstantno seli v nas.
Naslednji teden gre ena tretjina otrok v šole. Dajmo distancirajmo se od boja in moči.
Kaj bo z otroki, ki ne gredo v šole?
Kar je zares pomembno, da se starši vprašamo je: “Kako bomo to izvedli? Kaj bo moj otrok počel 8 ur brez varstva? Kaj je pomembno zame, da bom v miru funkcionirala kot starš in kaj za otroka…???”
Vsi se strinjamo, da otroci stari 10, 11, 12, 13, 14 let, ne bi smeli biti prepuščeni sami sebi za 8 ur. Ampak zdaj se bo to ponekod zgodilo.
Teh vprašanj, ki so veliko bolj nujna je še več! Predvsem pa, kaj je za mojega otroka res pomembno.

Nekaj ključnih stvari vam predstavim v tem videu. Oglejte si ga!

Z Albertom ostajava aktivna.
Verjameva, da bomo iz zgodbe prišli zdravi in zdrave pameti.
Gradite vaše odnose.