(NOVO) PROSIMO, DA VSI OBVEZNO IZPOLNITE PRIJAVNICO ZA RAZŠIRJEN PROGRAM RAP, KI GA ŠOLA PONUJA ZA NASLEDNJE ŠOLSKO LETO 2020/21

OPIS VSEBIN IN PRIJAVNICA

 

11. TEDEN

25. 5.
do
29. 5. 2020

ENAJSTI TEDEN 4. razred

ŠPORT 4. r

IZBIRNI PREDMETI:

NIP-RAČUNALNIŠTVO 4. r

NIP Nemščina 4. r

PODALJŠANO BIVANJE:

OPB 4. r ( učiteljica Milena Sinanovič)

 

10. TEDEN

18. 5.
do
22. 5. 2020

DESETI TEDEN 4. razred

ANGLEŠČINA 4. r

ŠPORT 4. r

 

IZBIRNI PREDMETI:

NIP TEHNIKA

NIP UMETNOST

NIP Nemščina

PODALJŠANO BIVANJE:

 OPB 4. r (učiteljica Milena Sinanovič)

9. TEDEN

11. 5.
do
15. 5. 2020

 

DEVETI TEDEN 4. razred

ANGLEŠČINA 4. r

ŠPORT 4. razred

IZBIRNI PREDMETI:

NIP Nemščina 4. r

NIP-RAČUNALNIŠTVO 4. r

PODALJŠANO BIVANJE:

OPB 4. r (Tilen Stefanović)

8. TEDEN

4. 5.
do
8. 5. 2020

 

OSMI TEDEN 4. razred

ŠPORT 4. razred

ANGLEŠČINA 4. r

 

IZBIRNI PREDMETI:

NIP TEHNIKA 4. r

NIP UMETNOST 4. r

Nemščina 4. r

PODALJŠANO BIVANJE:

OPB 4. r (Tilen Stefanović)

OPB 4. r (učiteljica Saša Petrovič)

7. TEDEN

27. 4.
do
1. 5. 2020

 ponedeljek, 27. 4. 2020

PRAZNIK

Dan upora proti okupatorju

petek, 1. 5. 2020

PRAZNIK DELA

 
6. TEDEN

20. 4.
do
24. 4. 2020

ŠESTI TEDEN 4. razred

ANGLEŠČINA 4. r

ŠPORT 4. r

IZBIRNI PREDMETI: 

Nemščina 4. r

RAČUNALNIŠTVO 4. r

PODALJŠANO BIVANJE:

OPB 4. r (Tilen Stefanović)

 

OSTALO:

Vaje za MAT tekmovanje

Razredna ura: NASILJE

5. TEDEN

13. 4.
do
17. 4. 2020

 VELIKONOČNI PONEDELJEK – prosto

PETI TEDEN 4. razred

ANGLEŠČINA 4. r

ŠPORT 4. razred

IZBIRNI PREDMETI:  

NIP TEHNIKA 4. r

NIP UMETNOST 4. r

Nemščina 4. r

PODALJŠANO BIVANJE:

OPR 4. r (Tilen Stefanović)

OPB 4. r (učiteljica Saša Petrovič)

OSTALO:

Vaje za MAT tekmovanje

4. TEDEN

6. 4.
do
10. 4. 2020

ČETRTI TEDEN 4. razred 

ANGLEŠČINA 4. r 

ŠPORT 4. r

PETEK 4. razred – DAN ZDRAVJA

 IZBIRNI PREDMETI: 

RAČUNALNIŠTVO 4. r

Nemščina 4. r

PODALJŠANO BIVANJE:

OPB 4. r (Tilen Stefanović)

OPB 4. r (učiteljica Saša Petrovič)

OSTALO:

FOLKLORA

3. TEDEN

30. 3.
do
3. 4. 2020

 TRETJI TEDEN 4. razred

ANGLEŠČINA 4. r

ŠPORT 4. r

 

 IZBIRNI PREDMETI: 

NIP Nemščina 4. r

NIP TEHNIKA 4. r

NIP UMETNOST 4. r

PODALJŠANO BIVANJE:

OPB 4. r (učiteljica Saša Petrovič)

OPB 4. r (Tilen Stefanović)

 

2. TEDEN

 23. 3.
do
27. 3. 2020

 DRUGI TEDEN 4. razred

ANGLEŠČINA 4. r

ŠPORT 4. r

IZBIRNI PREDMETI: 

NIP Nemščina 4. r

RAČUNALNIŠTVO 4. r

(VIDEO SCRATCH)

PODALJŠANO BIVANJE:

OPB 4. r (učitelj Branko Merkač)

Ptičke (učiteljica Saša Petrovič)

1. TEDEN

 16. 3.
do
20. 3. 2020

PRVI TEDEN 4. razred

ANGLEŠČINA 4. r

ŠPORT 4. r

 IZBIRNI PREDMETI:

NIP Nemščina 4. r

NIP Tehnika

NIP Umetnost

Nekaj splošnih vsebin, vsebin podaljšanega bivanja in razširjenega programa najdete v spletni učilnici, pod VSEBINA ZA VSE.